Lunca Timisului CX Cup Inscrisi Etapa 22020-11-10T17:35:52+00:00

Sâmbătă 14 Noiembrie

Lunca Timișului CX Cup – UCI C2

REGULAMENT OFICIAL
REGULAMENT COVID-19
FORMULAR DE ÎNSCRIERE
CONCURENȚI ÎNSCRIȘI
DESPRE LTCX CUP UCI C2

Duminică 15 Noiembrie

Cupa Națională de Ciclocross

ÎNSCRIERE ETAPA 2 CN CX

CONCURENȚI ÎNSCRIȘI LA ETAPA 2 DIN CUPA NAȚIONALĂ DE CICLOCROSS 2020

Înscriși până Marți 10 Noiembrie la ora 19:00

  ELITE FEMININ        
1 Salome Bondor România  Cluj Napoca  Nomad Merida CST
2 Suzanne Hilbert Romania Brasov NoMad Merida CST
           
  ELITE MASCULIN        
1 George Cristian Stan Romania Cluj-Napoca NoMad Merida CST
2 Jakub Kurty Slovakia Košice Slovak National Team
3 Ondrej Glajza Slovakia Poprad Slovak National Team
4 Vincent Oger Belgium Riemst  Ecw
           
  CADETI MASCULIN        
1 Alexandru Razvan Surugiu Romania Bucuresti C.D.Olimpia Buc
           
  JUNIORI MASCULIN        
1 Catalin Buta Romania Fagaras CSU Scott ProCycling
2 Christián Haas Slovakia Banská Bystrica Slovak National Team
3 Fazakas Csongor Romania Tg. mures C.s. muresul
4 Louka  Lesueur France Saint ouen du breuil  Uc nantes atlantique
5 Matej Kurty Slovakia Košice Isako Košice
6 Rares Hogas România  Târgu Frumos  HPM Pro Mountain Sports Iași 
           
  U23 MASCULIN        
1 Bartus Alex Romania Tg Mures Carcover Racing Team
2 Malnasi  Jozsef Attila Romania Tg mures  Carcover Racing Team 
3 Roberto-Dumitru Burța România Sebes CSU Scott Procycling
           
  AMATORI MASCULIN        
1 Andrei Vatra Romani Brasov na
2 Cosmin David Romania Dumbrăvița Kona triathlon club
3 Elisei Miron Romania Cluj-Napoca NoMad Merida CST
4 Georgian Grec Romania Cluj-Napoca Amatorii cu pretenții
5 Iulian Petruț Romania Periam F.E.R play
6 Kalman Albert Romania Targu Mures CS Muresul Tg Mures
7 Mihai-Andrei Jura Romania Chisoda Velocitas
8 Oszkár Bagonya Romania Oradea NA
9 Róbert Glajza Slovakia Banská Bystrica CK CykloGlajza Banská Bystrica
10 Robert Gustav Mircea Romania Targu Mures CS Muresul Tg Mures
11 Sorin Batran Romania Timisoara AlternativeTM
12 Stanca Flavius Romania Oradea ACS Marghita
13 Stelian Hota Romania Tg Mureș  Master Ski&Bike
14 Zsolt Kovacs Romania Arad C.S.Tibiscus
           
  AMATORI FEMININ        
1 Annamaria Bakó Romania Oradea Velocitas

 


SPONSORI GOLD


SPONSORI


Eveniment realizat sub egida


Eveniment realizat în colaborare cu